KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15774331

nr 1577 4331

Etsning

Lars Nyberg, Guild street. Signerad, numrerad 64/125. Bildmått: 16x15 cm, yttermått inklusive ram: 42x33 cm

Utrop:

500 kr

måndag 13 november 2023
kl 19:34:16